10:15 hod: poděkování žákům za pomoc při organizaci Dnů evropského dědictví, učebna 27 A (Kr, pí Hrušková z MěÚ Vimperk)

10:15 hod.: křtění třídy 1.A třídou 4.A (Hč, Da)

Suplování:   Pátek 21.9.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.G

 

ADTK

ADTK

ADTK

ADTK

ADTK

ADTK

ADTK

ADTK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Zámečníková Zdeňka (DOZ)

-

-

Kr

..

Fi

Da

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Daněk Tomáš

5.hod

supl. (Za DOZ)

MAT

6.G

(87B)

za odpadlou

Doubková Iva

2.hod

odpadá

MAT

1.G

 

adaptační kurz

Filip Luděk

4.hod

supl. (Za DOZ)

ZEM

5.G

(14A)

za odpadlou

Krišková Jana

2.hod

supl. (Za DOZ)

NEJ

2.A

(24A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.G

 

adaptační kurz

Nová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

adaptační kurz

Vančura Milan

1.hod

odpadá

FYZ

1.G

 

adaptační kurz

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.hod

NEJ

 

(24A)

supluje

Krišková Jana

(Za)

3.A

6.hod

NEJ

NEJ1

 

odpadá

 

(Za)

5.G

4.hod

ZEM

 

(14A)

supluje

Filip Luděk

(Za)

6.G

5.hod

MAT

 

(87B)

supluje

Daněk Tomáš

(Za)

 

 

12:30 hod.: školení na jazykovou učebnu, 56 C (Hj, No, Sm, So, To, Zá, Ži)

15:30 hod.: "Akademie souvislostí" - projekt, učebna 77 B (Jd)

Suplování za H. Novou ve třídě 8.G (CJL): hodinu povede praktikant M. Hrdý, Hč dozor + zápis do třídní knihy.

Suplování:   Pondělí 24.9.2018 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Daněk Tomáš (SC)

-

..

Ch

-

..

-

-

..

-

-

-

Hajník Roman (škak)

           

Kv

-

-

-

   

Jedličková Eva (škak)

                   

-

-

Nová Hana (škak)

           

-

-

-

   

Samcová Helena (škak)

           

-

-

-

-

   

Sobčiaková Lenka (škak)

           

-

-

-

-

   

Tomášková Miroslava (škak)

           

-

-

-

-

   

Vančura Milan (SC)

-

-

..

So

Ha

-

Do

He

..

-

-

-

Zámečníková Zdeňka (škak)

           

-

-

-

-

   

Žižková Jarmila (škak)

           

-

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

56C

           

škak

škak

škak

škak

škak

škak

77B

                   

škak

škak

Změny v rozvrzích učitelů:

Heřta Jan

7.hod

supl. (Vč SC)

IKT

1.A (IKT2)

(41D)

přespočetná hod.

Doubková Iva

6.hod

supl. (Vč SC)

MAT

7.G

(28A)

za odpadlou

Frnochová Dana

8.hod

přesun <<

PEK

1.A (V)

(01D)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

PEK

1.A (V)

 

na 8.hod

Harantová Dagmar

4.hod

supl. (Vč SC)

CHE

8.G

(15A)

přespočetná hod.

Havlíčková Martina

4.hod

supl. (Da SC)

BIO

4.A

(92B)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (No škak)

CJL

8.G

(61C)

dozor

Chrstošová Anna

2.hod

supl. (Da SC)

IKT

6.G

(41D)

přespočetná hod.

 

8.hod

přesun >>

IKT

1.A (IKT1)

 

na 9.hod

 

9.hod

přesun <<

IKT

1.A (IKT1)

(25A)

z 8.hod

Kovářová Jitka

4.hod

přesun <<

CHE

2.G

(47D)

z 7.hod

 

6.hod

supl. (Hj škak)

CHE

4.A

(92B)

za odpadlou

 

7.hod

přesun >>

CHE

2.G

 

na 4.hod

Sobčiaková Lenka

3.hod

supl. (Vč SC)

ZEM

3.G

(13A)

přespočetná hod.

Tomášková Miroslava

2.hod

přesun <<

ANJ

2.G

(47D)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

ANJ

2.G

 

na 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

IKT

IKT2

(41D)

supluje

Heřta Jan

(Vč)

 

8.hod

PEK

V

(01D)

přesun <<

Frnochová Dana

z 9.hod

 

8.hod

IKT

IKT1

 

přesun >>

 

na 9.hod

 

8.hod

IKT

IKT2

 

odpadá

 

(Vč)

 

9.hod

IKT

IKT1

(25A)

přesun <<

Chrstošová Anna

z 8.hod

 

9.hod

PEK

V

 

přesun >>

 

na 8.hod

2.A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Da)

 

8.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Da)

2.G

2.hod

ANJ

 

(47D)

přesun <<

Tomášková Miroslava

z 4.hod

 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Vč)

 

4.hod

CHE

 

(47D)

přesun <<

Kovářová Jitka

z 7.hod

 

4.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Da)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.G

3.hod

ZEM

 

(13A)

supluje

Sobčiaková Lenka

(Vč)

4.A

4.hod

BIO

 

(92B)

supluje

Havlíčková Martina

(Da)

 

6.hod

CHE

 

(92B)

supluje

Kovářová Jitka

(Hj)

6.G

2.hod

IKT

 

(41D)

supluje

Chrstošová Anna

(Da)

 

8.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Da)

7.G

6.hod

MAT

 

(28A)

supluje

Doubková Iva

(Vč)

8.G

4.hod

CHE

 

(15A)

supluje

Harantová Dagmar

(Vč)

 

6.hod

CJL

 

(61C)

supluje

Havlíčková Martina

(No)

 

Zpracováno v systému Bakaláři