TU: po skončení třídnických hodin zajistěte sklizení veškeré vánoční výzdoby

Suplování:   Pátek 21.12.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

     

TH

TH

ZrHo

ZrHo

         

1.G

       

TH

TH

           

2.A

     

TH

TH

             

2.G

       

TH

TH

           

3.A

       

TH

TH

           

3.G

       

TH

TH

           

4.A

       

TH

TH

           

4.G

       

TH

TH

           

5.G

     

TH

TH

ZrHo

ZrHo

         

6.G

       

TH

TH

           

7.G

       

TH

TH

ZrHo

         

8.G

       

TH

TH

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Daněk Tomáš (TH)

       

..

-

           

Doubková Iva (TH)

       

..

             

Filip Luděk (TH)

     

..

-

             

Havlíčková Martina (TH)

     

..

..

             

Huříková Vendulka (TH)

       

..

..

           

Jedličková Eva (TH)

       

-

-

           

Kovářová Jitka (TH)

       

..

..

           

Krišková Jana (TH)

       

..

..

           

Nová Hana (TH)

       

..

..

           

Samcová Helena (TH)

     

-

               

Tláskalová Jana (TH)

       

..

..

           

Vančura Milan (TH)

       

..

-

           

Zámečníková Zdeňka (TH)

       

..

..

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

53C

       

TH

TH

           

58C

       

TH

TH

           

61C

       

TH

TH

           

09A

       

TH

TH

           

13A

       

TH

TH

           

14A

     

TH

TH

             

24A

     

TH

TH

             

27A

     

TH

TH

             

28A

       

TH

TH

           

87B

       

TH

TH

           

92B

       

TH

TH

           

47D

       

TH

TH

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Staňková Irena

3.hod

odpadá

ZSV

2.A

 

zrušeno

Doubková Iva

2.hod

změna

MAT

1.G

(25A)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

5.G

 

zrušeno

Filip Luděk

1.hod

změna

ZEM

1.A

(27A)

 
 

5.hod

odpadá

ZEM

7.G

 

zrušeno

Hajník Roman

3.hod

změna

NEJ

3.G

(28A)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

1.A (NEJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.A

 

zrušeno

Havlíčková Martina

5.hod

odpadá

TEV

1.A (Dív)+

 

hodina zrušena

 

6.hod

odpadá

TEV

1.A (Dív)+

 

hodina zrušena

Chrstošová Anna

4.hod

odpadá

IKT

6.G

 

zrušeno

Jedličková Eva

2.hod

změna

MAT

1.A

(27A)

 

Krišková Jana

6.hod

odpadá

DEJ

7.G

 

hodina zrušena

Sobčiaková Lenka

4.hod

odpadá

ANJ

4.G

 

zrušeno

Zámečníková Zdeňka

6.hod

odpadá

NEJ

3.A (NEJ1)

 

zrušeno

Žižková Jarmila

4.hod

odpadá

NEJ

1.A (NEJ1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

NEJ

8.G

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.A (NEJ2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ZEM

 

(27A)

změna

Filip Luděk

 
 

2.hod

MAT

 

(27A)

změna

Jedličková Eva

 
 

3., 4. hod třídnická hodina

 

skup Dív: 5., 6. hod hodina zrušena

1.G

2.hod

MAT

 

(25A)

změna

Doubková Iva

 
 

4., 5. hod třídnická hodina

2.A

3., 4. hod třídnická hodina

2.G

4., 5. hod třídnická hodina

3.A

6.hod

NEJ

NEJ1

 

odpadá

 

(Za)

 

6.hod

NEJ

NEJ2

 

odpadá

 

(Ži)

 

4., 5. hod třídnická hodina

3.G

3.hod

NEJ

 

(28A)

změna

Hajník Roman

 
 

4., 5. hod třídnická hodina

4.A

4., 5. hod třídnická hodina

4.G

4., 5. hod třídnická hodina

5.G

3., 4. hod třídnická hodina

 

skup Dív: 5., 6. hod hodina zrušena

6.G

4., 5. hod třídnická hodina

7.G

4., 5. hod třídnická hodina

 

6. hod hodina zrušena

8.G

4., 5. hod třídnická hodina

 

 

Suplování:   Čtvrtek 3.1.2019 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Hajník Roman

3.hod

změna

NEJ

5.G

(24A)

 
 

4.hod

změna

CJL

2.G

(24A)

 
 

6.hod

změna

NEJ

3.G

(24A)

 

Huříková Vendulka

5.hod

přesun >>

TEV

2.G (Chl)+

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

TEV

2.G (Chl)+

(tel1)

z 5.hod

Jedličková Eva

3.hod

změna

MAT

1.A

(27A)

 

Nová Hana

1.hod

změna

ANJ

5.G (ANJ1)+

(27A)

 

Tláskalová Jana

6.hod

změna

CJL

1.A

(27A)

 

Tomášková Miroslava

4.hod

změna

SAJ

4.A (SAJ2)

(14A)

 

Vančura Milan

2.hod

změna

FYZ

1.A

(27A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ANJ

ANJ1

(27A)

změna

Nová Hana

 
 

2.hod

FYZ

 

(27A)

změna

Vančura Milan

 
 

3.hod

MAT

 

(27A)

změna

Jedličková Eva

 
 

6.hod

CJL

 

(27A)

změna

Tláskalová Jana

 

1.G

5.hod

TEV

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

TEV

Chl

(tel1)

přesun <<

Huříková Vendulka

z 5.hod

2.G

4.hod

CJL

 

(24A)

změna

Hajník Roman

 
 

5.hod

TEV

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

TEV

Chl

(tel1)

přesun <<

Huříková Vendulka

z 5.hod

3.G

6.hod

NEJ

 

(24A)

změna

Hajník Roman

 

4.A

4.hod

SAJ

SAJ2

(14A)

změna

Tomášková Miroslava

 

5.G

1.hod

ANJ

ANJ1

(27A)

změna

Nová Hana

 
 

3.hod

NEJ

 

(24A)

změna

Hajník Roman

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři