Rychlé odkazy

Aktuality

GOOL pořádá fotosoutěž - klikni

23.1. "Islám a střet civilizací" - seminář DVPP
24.1. "Ptáci" - výukový program NPŠ
24.1. Matematická olympiáda
26.1. Ukončení zápisu známek - pololetí
29.1. "Krize a její řešení" - beseda (Portus Prachatice)
30.1. Matematická olympiáda
31.1. Schůzka divadelního souboru Spirála - noví zájemci

Novinky na netu

  • Ve videopříspěvcích přibyly dvě další super videa - naši cyklisté a opravdu povedené maturitní video 4.A.
  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.

Odběr příspěvků

Úspěchy a ocenění

talent

Talent Jihočeského kraje

Při slavnostním vyhlašování ankety Talent Jihočeského kraje vystoupili na pódium koncertní síně Otakara Jeremiáše v Č. Budějovicích 4 naši žáci:Maria Friedlová: 1. místo kategorii humanitní nad 15 let
Samuel Jirouš: 1. místo v kategorii sportovní do 15 let
Jana Tomášková: 2. místo v kategorii humanitní do 15 let
Tereza Řezníková: 3. místo v kategorii sportovní do 15 let.
Tohoto vynikajícího ocenění dosáhli za výborné výsledky v soutěžích v německém, anglickém a českém jazyce na krajské i celostátní úrovni a za přední umístění na Mistrovstvích ČR v běhu na lyžích a cyklistice. Zařadili jsme se tak mezi velmi úspěšné školy v Jihočeském kraji. Tento úspěch je výsledkem dlouhodobé poctivé přípravy a píle těchto žáků, podpory a pomoci jejich rodičů i vyučujících školy.

stribromsStříbro z MS

Natálie Grabmüllerová jde ve stopách své úspěšné maminky Šárky a opět se jí podařilo získat stříbrnou medaili z mistrovství světa v zimním triatlonu, které se konalo letos v italském Cogne 15 .2. 2014.

Tituly MČR v lyžování

V areálu Vodník se konalo Mistrovství ČR žactva v klasickém lyžování. Naši žáci, Samuel Jirouš získal dva tituly a Barbora Havlíčková získala jeden titul a jednu bronzovou medaili v individuálních závodech a výrazně se podíleli na zisku titulu v dívčí i chlapecké štafetě spolu s dalšími žáky nižšího stupně gymnázia.

Úspěchy v německém jazyce

Závěr roku 2013 a úvod roku 2014 zastihl studenty G a SOŠe Vimperk ve výborné formě při prokazování znalostí v německém jazyce! Dominik Předota, Barbora Pešlová (7. G) a Hana Kramlová (3. A) úspěšně složili v Praze a v Českých Budějovicích náročnou zkoušku z německého jazyka Zertifikat Deutsch B2.

Soutěž navrhni projekt

V pátek 13. prosince jsme se zúčastnili semifinálového kola soutěže „Navrhni projekt“. Jejím cílem bylo vypracovat projekt, který by pomohl našemu okolí a zároveň by jej bylo možné financovat z evropských dotací (ROP). Po prezentaci všech čtyř projektů následovala dlouhá porada, na jejímž konci proběhlo vyhlášení. Porota ohodnotila náš projekt Nikoly Frühaufové a Dominika Předoty ze 7.G jako vítězný!

Tři žáci na MS juniorů

V devítičlenné nominaci české běžecké reprezentace na nadcházející mistrovství světa juniorů v italském Val di Fiemme budou tři studenti Sportovního gymnázia ve Vimperku! Mezi juniory budou reprezentovat Jacob Kordač (Sokol Stachy) a Luděk Šeller (Ski klub Šumava). V juniorkách se o dobré jméno našeho lyžování popere Andrea Klementová (Ski klub Šumava).

aktivni_skola
nemcinar_roku_2016
anglictinar_roku_2016 best_englishoceneni pro_skoly
vzdelaniesafety3

Divadelní soubor

Kdo má zájem stát se členem divadelního souboru Spirála - setkání 31.1.2018 v 10:15 v A21.

Projekty

Ocenění a certifikátyMapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Archiv

Rubriky