Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

CANTO získalo na mezinárodním festivalu „Cenu Junior“

Víkendové setkání čtrnácti pěveckých sborů na 17. ročníku Mezinárodního sborového festivalu hudebního romantismu přineslo našim zpěvákům nezapomenutelné zážitky.

READ MORE »

Beseda s Erikem Taberym

V úterý 9. 10. zavítal na naši školu šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery. Na besedě s žáky a vyučujícími vyprávěl o novinářské práci, READ MORE »

OK V PŘESPOLNÍM BĚHU

Ve čtvrtek 4. 10. 2018 se v areálu Vodník konal tradiční okresní přebor v přespolním běhu. Slunečné počasí přilákalo rekordní počet startujících. READ MORE »

Naše opička – tamarín vousatý

Když jsme před dvěma lety nastoupili na gymnázium, přáli jsme si mít ve třídě živé zvíře. To samozřejmě nebylo možné, proto jsme se rozhodli adoptovat zvířátko v ZOO Hluboká nad Vltavou. READ MORE »

Tereza Sásková vyhrála finále švýcarského poháru v Luganu

V závěru cyklistické sezony dosáhli závodníci týmu Česká spořitelna Specialized junior několika vynikajících úspěchů.
Tereza Sásková vyhrála finále švýcarského poháru v Luganu a celkově skončila na 3. místě. READ MORE »

Tercie poznávala České Budějovice

Ve čtvrtek 13. září se vydala naše třída 3. G na exkurzi za památkami Českých Budějovic. V 7:30 jsme nasedli do autobusu a vyrazili. Cesta ubíhala rychle a za hodinu jsme byli na místě. READ MORE »

Ve Vimperku zářily Světlušky

Ve středu 12. 9. jste mohli na ulicích Vimperka potkat 8 studentů našeho gymnázia ve slušivých tričkách s logem Světlušky s pokladničkami ve tvaru lucerniček a sbírkovými předměty: READ MORE »

Křtění primánů

Než se stačili naši nejmenší ve škole rozkoukat, připravili jim žáci oktávy veselé přivítání do řad spolužáků naší školy. READ MORE »

Nový název školy

Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69 je nový název školy, s kterým vstupuje naše škola do školního roku 2018/19.

Gymnázium v novém

V novém školním roce se mohou žáci i vyučující těšit na dvě nové odborné učebny, které byly o prázdninách upraveny a vybaveny. READ MORE »

Novinky na netu

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv