Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

ME horských kol

Na mistrovství Evropy horských kol ve švýcarském Monte Tamaru dojel o víkendu na osmnáctém místě Jan Sáska. READ MORE »

MS horských kol

V juniorech dojel Jan Sáska po technických problémech na 35. místě. Nejlepšího výsledku dosáhla na MS horských kol, které se jelo o víkendu 10. – 11. 10. v rakouském Leogangu, Tereza Sásková READ MORE »

Tři tituly z MČR na kolečkových lyžích

Ve dnech 26. -27. 9. 2020 se ve Vestci na Liberecku konaly závody MČR v běhu na kolečkových lyžích. Svůj první mistrovský titul v kategorii mladších dorostenek získala Hanka Randáková READ MORE »

Nominace na MS horských kol

Výsledky v českých pohárech a mezinárodních závodech nominovaly hned čtyři členy týmu ROUVY Specialized do řad české reprezentace která jede na mistrovství světa v rakouském Leogangu READ MORE »

Závod ČP horských kol v Brně

Poslední prázdninový víkend se konal v Brně poslední závod českého poháru horských kol. Pro juniory to byl zároveň jeden ze závodů světové juniorské série. A právě v tomto závodě exceloval Jan Sáska, READ MORE »

ČP horských kol na Zadově

O víkendu 8. – 9. 8 se konal český pohár horských kol na Zadově, který byl zařazen do mezinárodní kategorie C1. Nejlepšího výsledku z týmu dosáhl Jan Sáska v závodě juniorů, READ MORE »

J. Sáska pátý ve světové sérii

Vynikajícího výsledku dosáhl o víkendu 18. – 19. 7. novopečený mistr ČR Jan Sáska z týmu ROUVY Specialized, který vybojoval v nabité konkurenci 140 závodníků skvělé 5. místo READ MORE »

MČR horských kol

Ve dench 10. a 12. 7. se konalo v Peci pod Sněžkou mistrovství republiky horských kol. Svůj první mistrovský titul vybojoval Jan Sáska v závodě juniorů, READ MORE »

Juniorské mistrovství světa v běžeckém lyžování

V sobotu 29. 2. 2020 bylo zahájeno mistrovství světa v klasickém lyžování pro kategorie juniorů a lyžařů do 23 let v německém Oberwiesenthalu. READ MORE »

Ondřej Mánek je dvojnásobný Mistr ČR v biatlonu

O víkendu 15. a 16. února se v Novém Městě na Moravě konalo Mistrovství ČR v biatlonu pro kategorie dorostu, juniorů a dospělých. READ MORE »

2. nejlepší gymnázium v Jihočeském kraji

Vimperské gymnázium láká na sport i na robotiku

Všeobecné a sportovní gymnázium ve Vimperku bude ve čtvrtek 30. 1. 2020 v sále MěKS Vimperk prezentovat projekty žáků se zaměřením na informatiku, jazyky, přírodní i společenské vědy. V únoru a v březnu umožní zájemcům o studium možnost přípravy na přijímací zkoušky. Ředitele školy Jan Heřtu jsme vyzkoušeli z otázky, proč by si žáci základních škol měli vybrat právě vimperské gymnázium.

Zveřejnil(a) TV Šrumec dne Sobota 25. ledna 2020

Projekty

Ocenění a certifikáty


Zřizovatel školy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archivy