Rychlé odkazy

 

Náš bývalý student Martin Horský ve Všechnopárty

Jazyková učebna

Red Bull 400 – extrémní běžecký závod

Barbora Havlíčková se v pátek 7. 5. 2019 umístila na prvním místě v rámci Nočního sprintu s Benzina a v sobotu v hlavním závodě brala stříbro. V letošním roce tento extrémní závod hostil skokanský můstek K 120 na Ještědu. READ MORE »

ČP horských kol na Zadově

O víkendu 1. a 2. 6. se na Zadově konal čtvrtý závodu českého poháru horských kol. Žáci sportovního gymnázia, kteří se i pracovně podíleli na stavbě tratě, se na domácí půdě neztratili. READ MORE »

MČR v běhu do vrchu

Barbora Havlíčková jasně ovládla MČR v běhu do vrchu z Janských Lázní na Černou horu a nominovala se na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu, které se bude konat 7. července ve švýcarském Zermattu. READ MORE »

Úspěch na ČP v Peci pod Sněžkou

Na 3. českém poháru v Peci pod Sněžkou si i přes nepřízeň počasí vedli někteří naši svěřenci doslova skvěle. READ MORE »

Pražský maraton

5. 5. 2019 se konal v Praze Pražský maraton a součástí běhu je i soutěž školních štafet. Po krajském vítězství v Českých Budějovicích (velký podíl k úspěchu měla Barbora Havlíčková) READ MORE »

Světová série horských kol v Heubachu

O víkendu 4. – 5. května se v německém Heubachu konal závod horských kol zařazený do nejvyšší kategorie HC (high class) , v rámci tohoto závodu se jela i světová juniorská série. READ MORE »

2. závod ČP horských kol

Druhý ze závodů Českého poháru horských kol se konal o víkendu 27. – 28. 4 v Městě Touškově. Na nové a technické trati získali několik výborných výsledků závodníci READ MORE »

Český pohár v Kutné Hoře

O víkendu 6. – 7. 4. se konal v Kutné Hoře první ze závodů českého poháru horských kol. Ve starších žákyních vybojovala 3. místo Monika Nárovcová. READ MORE »

Juniorské mistrovství světa ve snowboardcrossu

Závodní sezónu zakončili vimperští juniorští snowboardcrossaři v rakouském Reiteralmu, READ MORE »

Finále ČP na Horních Mísečkách

Tak je dobojováno. Poslední sady medailí letošní lyžařské sezóny se “rozdávaly” na Horních Mísečkách. I na členy studenty sportovního gymnázia něco vyšlo… READ MORE »

Zřizovatel školy

Snížení energetické náročnosti budov

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv