Rychlé odkazy

 

Poděkování senátu

Jazyková učebna

ČP v běhu na lyžích ve Vrchlabí

Uplynulý víkend se rozběhl seriál Českého poháru v běhu na lyžích ve Vrchlabí. Pořadatelům se i přes nepřízeň počasí podařilo díky umělému zasněžování připravit velmi kvalitní tratě READ MORE »

Bára Havlíčková stříbrná na MS v běhu do vrchu

Barbora Havlíčová si na světovém šampionátu v Argentině v běhu do vrchu doběhla pro druhé místo. Získala tak další cenný kov k evropskému juniorskému zlatu ze švýcarského Zermattu. READ MORE »

Úspěchy také v silniční cyklistice

František Honsa byl v letošním roce velmi úspěšný v silniční cyklistice v kategorii muži ELITE pod 23 let. V této kategorii je 1. rokem. READ MORE »

O. Mánek získal zlato a bronz na MČR v biatlonu

V Letohradu se konalo Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžích, ze kterého si Ondra Mánek přivezl bronz a zlato ve starším dorostu. READ MORE »

Na reprezentačním soustředění byli i čtyři Vimperáci!

Tradičního a velice atraktivního mezinárodního přípravného soustředění v Norsku (oblast Lillehammer, Sjusjoen) se společně českou juniorskou reprezentací zúčastnili také čtyři členové tohoto výběru z Vimperka. READ MORE »

Tři nominace na MS horských kol

První dva srpnové víkendy se konaly dva závody světového poháru horských kol. Výborných výsledků na nich dosáhla Tereza Sásková READ MORE »

Mistrovství ČR horských kol

O víkendu 20. – 21.7 proběhlo v Hlinsku již 29. mistrovství České republiky horských kol. Již pátek byl pro tým České spořitelny Specialized úspěšný, když získal titul mistrů READ MORE »

Světový pohár Les Gets

Ve francouzském Les Gets pokračoval světový pohár horských kol dalším závodem. Přímo z Andorry se na něj přesunula Tereza Sásková s Davidem Zadákem. READ MORE »

Nominace na mistrovství Evropy

Vynikající dlouhodobé výsledky se odrazily na nominaci do reprezentace pro mistrovství Evropy, které se koná v Brně v termínu 26. – 28.7. READ MORE »

20. ročník SPORT CAMPU ZADOV

Bike klub Vimperk pořádal s týmem České spořitelny Specialized na šumavském Zadově v termínu 7.7. -13. 7.2019 již 20. ročník SPORT CAMPU, sportovního soustředění pro mladé bikery od 10 do 15 let. READ MORE »

2. nejlepší gymnázium v Jihočeském kraji

Projekty

Ocenění a certifikáty


Snížení energetické náročnosti budov

Zřizovatel školy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archivy