Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

Český pohár v Kutné Hoře

O víkendu 6. – 7. 4. se konal v Kutné Hoře první ze závodů českého poháru horských kol. Ve starších žákyních vybojovala 3. místo Monika Nárovcová. READ MORE »

Juniorské mistrovství světa ve snowboardcrossu

Závodní sezónu zakončili vimperští juniorští snowboardcrossaři v rakouském Reiteralmu, READ MORE »

Finále ČP na Horních Mísečkách

Tak je dobojováno. Poslední sady medailí letošní lyžařské sezóny se “rozdávaly” na Horních Mísečkách. I na členy studenty sportovního gymnázia něco vyšlo… READ MORE »

B. Havlíčková – celkové vítězství v OPA Cupu

Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem v německém Oberwiesenthalu, a raduje se tak i z celkového vítězství v juniorském OPA Cupu. READ MORE »

B. Havlíčková – dvě prvenství v OPA Cupu v Le Brassus

Barbora Havlíčková potvrdila skvělou formu ve švýcarském Le Brassus, kde suverénně zvítězila v obou závodech. READ MORE »

Dvě medaile z MČR v biatlonu a skvělé výsledky na EYOF

Ondra Mánek zažívá další velmi úspěšnou biatlonovou sezónu. Od počátku sezóny jezdí v Českém poháru v červeném čísle nejlepšího střelce, ze kterého ho již letos už žádný jiný závodník nesvlékne. READ MORE »

9 medailí z ČP na Zadově

Dalšími parádními úspěchy se blýskli studenti sportovního gymnázia za krásného jarního počasí ČP na Zadově 16. – 18. 2. 2019. READ MORE »

5. vítězství B. Havlíčkové v OPA Cupu

Ze slovinské Planice si B. Havlíčková z Evropského poháru odváží zlato za 10 km volnou technikou s hromadným startem, bronz na 5 km klasicky a 7. místo ve sprintu. READ MORE »

8 medailí z Mistrovství ČR

Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný prodloužený víkend 8 – 10. 2. 2019 v podobě Mistrovství ČR v Novém Městě na Moravě za účastí žáků sportovního gymnázia. READ MORE »

Barbora Havlíčková 12. na MS

V první závodě na 5 km volnou technikou na juniorském MS ve finském Lahti za silného mrazu dojela Barbora Havlíčková na velmi pěkném 12. místě. READ MORE »

Majáles

Zřizovatel školy

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv