Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

MČR horských kol

Ve dench 10. a 12. 7. se konalo v Peci pod Sněžkou mistrovství republiky horských kol. Svůj první mistrovský titul vybojoval Jan Sáska v závodě juniorů, READ MORE »

Juniorské mistrovství světa v běžeckém lyžování

V sobotu 29. 2. 2020 bylo zahájeno mistrovství světa v klasickém lyžování pro kategorie juniorů a lyžařů do 23 let v německém Oberwiesenthalu. READ MORE »

Ondřej Mánek je dvojnásobný Mistr ČR v biatlonu

O víkendu 15. a 16. února se v Novém Městě na Moravě konalo Mistrovství ČR v biatlonu pro kategorie dorostu, juniorů a dospělých. READ MORE »

Mistrovství ČR v běhu na lyžích 2020

Ve dnech 31. 1. – 2. 2. 2020 se uskutečnilo MČR v běhu na lyžích pro rok 2020 ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. READ MORE »

Ondra Mánek třikrát stříbrný na MS v biatlonu

Ondra Mánek se z Mistrovství světa v biatlonu dorostu a juniorů, které se konalo ve Švýcarském Lenzerheide, vrací se třemi stříbrnými medailemi a jedním sedmým místem. READ MORE »

ČP v běhu na lyžích ve Vrchlabí

Uplynulý víkend se rozběhl seriál Českého poháru v běhu na lyžích ve Vrchlabí. Pořadatelům se i přes nepřízeň počasí podařilo díky umělému zasněžování připravit velmi kvalitní tratě READ MORE »

Bára Havlíčková stříbrná na MS v běhu do vrchu

Barbora Havlíčová si na světovém šampionátu v Argentině v běhu do vrchu doběhla pro druhé místo. Získala tak další cenný kov k evropskému juniorskému zlatu ze švýcarského Zermattu. READ MORE »

Úspěchy také v silniční cyklistice

František Honsa byl v letošním roce velmi úspěšný v silniční cyklistice v kategorii muži ELITE pod 23 let. V této kategorii je 1. rokem. READ MORE »

O. Mánek získal zlato a bronz na MČR v biatlonu

V Letohradu se konalo Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžích, ze kterého si Ondra Mánek přivezl bronz a zlato ve starším dorostu. READ MORE »

Na reprezentačním soustředění byli i čtyři Vimperáci!

Tradičního a velice atraktivního mezinárodního přípravného soustředění v Norsku (oblast Lillehammer, Sjusjoen) se společně českou juniorskou reprezentací zúčastnili také čtyři členové tohoto výběru z Vimperka. READ MORE »

2. nejlepší gymnázium v Jihočeském kraji

Vimperské gymnázium láká na sport i na robotiku

Všeobecné a sportovní gymnázium ve Vimperku bude ve čtvrtek 30. 1. 2020 v sále MěKS Vimperk prezentovat projekty žáků se zaměřením na informatiku, jazyky, přírodní i společenské vědy. V únoru a v březnu umožní zájemcům o studium možnost přípravy na přijímací zkoušky. Ředitele školy Jan Heřtu jsme vyzkoušeli z otázky, proč by si žáci základních škol měli vybrat právě vimperské gymnázium.

Zveřejnil(a) TV Šrumec dne Sobota 25. ledna 2020

Projekty

Ocenění a certifikáty


Zřizovatel školy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archivy