Rychlé odkazy

Aktuálně

24.5 Soutěž “Národní park ve školních lavicích” na Kvildě

25.5. “Boubínský prales” – exkurze

25.5. Biologická olympiáda – krajské kolo

28.5. Pythagoriáda – okresní kolo

29.5. Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v 15:30 v obřadní síni MěÚ Vimperk, třída 4.A

30. 5. – 13. 6. Výstava výtvarných prací třídy 2.A a 6.G

31.5. Přijímací zkoušky – 2. kolo

1.6. “Voda, voděnka šumavská” – výukový program NPŠ

 

Světový pohár MTB v německém Albstadtu.

V sobotu 19. 5. 2018 se jel druhý závod světového poháru horských kol v německém Albstadtu na trati která bude hostit mistrovství světa v roce 2020.

Ve vloženém závodě juniorů uspěli závodníci z týmu Česká spořitelna Specialized junior MTB, mezi juniorkami dojela na vynikajícím 3. místě Monika Kučerová. V juniorech vybojoval sedmé místo Samuel Jirouš a třicátý čtvrtý dojel Matěj Bedrník.  READ MORE »

Sásková sedmá v Obertraunu.

O víkendu se jel v rakouském Obertraunu další ze závodů světové juniorské serie horských kol. Na velmi těžké a technické trati a v konkurenci závodníků z 28 států se neztratili ani členové týmu Česká spořitelna Specialized Junior. READ MORE »

Stříbrný Dušák na KPŽ

V dalším závodě seriálu Kola pro život v Mladé Boleslavi se velmi dobře v maratónském závodě prezentovali studenti SG Vimperk –  Martin Dušák se na kratší trati umístil na 2. místě v kategorii (celkově byl 6.) a Jakub Hanák byl 4. v kategorii na této trati. READ MORE »

Juniorský maratón Praha 2018

V neděli 6. 5. se desetičlenné družstvo vytrvalců z našeho gymnázia zúčastnilo republikového finále ve štafetovém maratónském běhu. READ MORE »

Medaile na českém poháru horských kol v Brně

Další český pohár horských kol se konal o víkendu v Brně, na trati kde se má konat příští rok mistrovství Evropy. Tým České spořitelny Specialized junior měl opět na startu 30 závodníků v 7 kategoriích. READ MORE »

Závody světové juniorské série

O víkendu absolvoval tým České spořitelny Specialized Junior závody světové juniorské série v německém Heubachu. Největšího úspěchu dosáhl František Honsa který dojel na vynikajícím 6. místě READ MORE »

Úspěchy na prvním českém poháru horských kol

V Praze Řepích se jel o víkendu první český pohár horských kol. Z týmu České spořitelny Specialized junior se na start postavilo celkem 35 závodníků. READ MORE »

První závody cyklistů

Již poslední březnový víkend absolvovala část týmu první závod juniorské světové serie ve francouzském Marseille. Nejlepšího výsledku dosáhla v juniorkách Tereza Sásková, která dojela na 5. místě. READ MORE »

Ondra Mánek celkově třetí v ČP

Ondra v celkovém žebříčku dorosteneckého biatlonu 2017/2018 letos skončil třetí, i když byl prvoročák. READ MORE »

Beseda s Bárou Havlíčkovou

Ve středu 21. března dopoledne se konala v MěKS ve Vimperku beseda s naší studentkou, úspěšnou sportovkyní v běhu na lyžích, nejmladší účastnicí letošní zimní olympiády v Pchjongčchangu, Barborou Havlíčkovou. READ MORE »

Školní časopis

Novinky na netu

  • 7.G vytvořila superdílo - úvodník k majálesu 2018
  • 8.G sestřihala video ze svého maturitního plesu
  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv