Rychlé odkazy

Jazyková učebna

Tři tituly z MČR na kolečkových lyžích

Ve dnech 26. -27. 9. 2020 se ve Vestci na Liberecku konaly závody MČR v běhu na kolečkových lyžích. Svůj první mistrovský titul v kategorii mladších dorostenek získala Hanka Randáková v sobotním závodě sprint volně. Iva Kaiferová obsadila krásné 6. místo Mezi mladšími dorostenci si vedli velice dobře David Vyskočil a Ondřej Šilha, kteří vybojovali 7. resp. 9. místo. V nedělním závodě intervalovým startem na 5 km volně ve své kategorii opět kralovala Hanka Randáková a s velkým náskokem získala 1. místo a druhý titul MČR, Iva Kaiferová skončila na 9. místě. Shodné pozice jako v sobotu obsadili mladší dorostenci David Vyskočil na sedmém a Ondra Šilha na devátém místě. Mezi juniory v závodě na 15 km skončil těsně pod stupni vítězů Šimon Pavlásek na čtvrtém místě.
Mistrovství ČR v běhu na kolečkových lyžích pro rok 2020 pokračovalo o týden později opět v Liberci závodem klasickou technikou s hromadným startem. Tentokrát již pouze pro kategorie juniorů a dospělých. V kategorii juniorů zvítězil Šimon Pavlásek, v rámcových veřejných závodech staršího dorostu dojeli na třetím a čtvrtém místě Antonín Honsa a Jan Řezník
Všem závodníkům a závodnicím gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v nadcházející sezóně.