Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

Závod ČP horských kol v Brně

Poslední prázdninový víkend se konal v Brně poslední závod českého poháru horských kol. Pro juniory to byl zároveň jeden ze závodů světové juniorské série. A právě v tomto závodě exceloval Jan Sáska, který mezi světovou konkurencí vybojoval krásné čtvrté místo, což mu i stačilo k celkovému prvenství v českém poháru horských kol. V závodě žen v mezinárodní konkurenci dojela na celkovém dvanáctém místě Tereza Sásková , tím vyhrála kategorii žen do 23 let. V celkovém pořadí českého poháru mužů do 23 let skončil Jaromír Skála na druhém a Samuel Jirouš na třetím místě.

V sobotním dopoledním závodě Expertů dojel Jaroslav Vondráček na třetím místě, jeho bratr Matyáš byl v kadetech devátý. V kadetkách dojela na osmém místě Nela Viktorová.
V nedělních žákovských závodech dojela na sedmém místě Ema Mánková, to ji vyneslo celkově třetí místo v pořadí českého poháru. V žácích dojel Vincent Jirouš na desátém místě.

V týmové soutěži českého poháru MTB skončil tým ROUVY Specialized na třetím místě.

2. nejlepší gymnázium v Jihočeském kraji

Vimperské gymnázium láká na sport i na robotiku

Všeobecné a sportovní gymnázium ve Vimperku bude ve čtvrtek 30. 1. 2020 v sále MěKS Vimperk prezentovat projekty žáků se zaměřením na informatiku, jazyky, přírodní i společenské vědy. V únoru a v březnu umožní zájemcům o studium možnost přípravy na přijímací zkoušky. Ředitele školy Jan Heřtu jsme vyzkoušeli z otázky, proč by si žáci základních škol měli vybrat právě vimperské gymnázium.

Zveřejnil(a) TV Šrumec dne Sobota 25. ledna 2020

Projekty

Ocenění a certifikáty


Zřizovatel školy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archivy