Rychlé odkazy

Ohlédnutí

Jazyková učebna

Lyžuj lesy 2019

V lyžařském areálu Vodník se konal dne 10.ledna 2019 obratnostní závod v rámci seriálu závodů Lyžuj lesy 2019 pro neregistrované a registrované lyžaře ze základních škol.Závod probíhal pod patronací Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR. Ambasadorem závodu byl bývalý reprezentant a stále vynikající lyžař Martin Jakš.

Tohoto závodu se zúčastnily školy i z okolí, přijela i ZŠ ze Strakonic. Celkem závodilo kolem 170 závodníků. Naši školu reprezentovalo 17 žáků z malého gymnázia (prima až kvarta). Byli jsme úspěšní a získali jsme 9 medailí v kategoriích registrovaných i neregistrovaných lyžařů.

Karolína Hrůšová (1.G) – 2.místo, Hynek Steinbach (1.G) – 1.místo, Petr Vondraš (1.G) – 2.místo, Daniel Buršík (3.G)-  1.místo, Václav Vostradovský (3.G) – 2.místo, Jana Brejchová (3.G) – 2.místo, David Vyskočil (3.G) – 1.místo, Jakub Steinbach (3.G) – 3.místo, Anežka Pavlásková (4.G) – 1.místo.

Všem závodníkům z naší školy děkuji za aktivní přístup a reprezentaci školy.