Rychlé odkazy

 

Majálesové video septimy

Jazyková učebna

Plavání a bruslení v rámci tělesné výchovy

Plavecký výcvik primy, sekundy ve školním roce 2018/19

V tomto školním roce v měsíci listopadu proběhl plavecký výcvik žáků primy a sekundy.  Přihlásilo se celkem 30 žáků výše jmenovaných tříd a absolvovalo celkem 5 dvouhodinových lekcí v nově zrekonstruovaném plaveckém bazénu ve Volarech. Autobusy ČSAD nás bezpečně dovezly každou středu tam i zpět a žáci , kteří dojíždějí,  tak včas stihli spoje domů.

Účastníci plaveckého výcviku  se zdokonalili  v plavání a vylepšili si své plavecké dovednosti v různých  plaveckých stylech.

Celý výcvik proběhl bez zranění a tak nezbývá než se těšit zase na příští rok, kdy si někteří opět tento výcvik zopakují,  neboť v osnovách tělesné výchovy je na plavecký výcvik pamatováno pro primu a sekundu.

Díky patří Radě rodičů při naší škole, která přispěla na dopravu částkou 8 000,- Kč.

 

Výcvik bruslení

V rámci tělesné výchovy se studenti naší školy mohou zdokonalovat v technice bruslení.  Tělocvičnu jsme od poloviny listopadu do vánočních prázdnin vyměnili za ledovou plochu, kde se žáci a studenti učí základům bruslení.

Je výhodou , že v našem městě máme možnost si pronajmout za velmi dobrých podmínek led a zpestřit osnovy tělocviku. V době , kdy zimy jsou stále mírnější a přírodního ledu je tak čím dál méně, je to opravdu přínosné.

Škoda jen, že se výcviku bruslení mohly zúčastnit pouze třídy, které mají tělocvik v dopoledních hodinách.

Za sekci tělesné výchovy: Mgr. V. Huříková, Mgr. M. Havlíčková

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zřizovatel školy

Snížení energetické náročnosti budov

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv