Rychlé odkazy

 

Náš bývalý student Martin Horský ve Všechnopárty

Jazyková učebna

GOOL pátý v celorepublikové soutěži

Školní časopis GOOL postoupil z krajského kola, které se konalo minulý školní rok, do celostátního finále do Brna. Sice jsme se této slávy nezúčastnili, ale i tak jsme všichni z redakce zářili nadšením.Nebylo to majestátní zlato ani chutná brambora, ale jsme šťastní za krásné páté místo. Jen si to představte! Pátí z celé republiky v kategorii internetových časopisů!

Osobně si myslím, že jsme za celý rok pilně a tvrdě pracovali a tohle je ta nejlepší odměna, jakou jsme mohli dostat. Obzvláště my, “čtvrťačky”, protože je to naše poslední “štace”.

Show must go on.

Za celý rok jsme udělali hodně nového. Každý přinesl nějaký nápad, jak co vylepšit. Ať už ohledně grafiky stránek a stylů písma nebo nových nápadů na zajímavá i neobvyklá témata.

Získali jsme nové členy z prváku a primy, takže je velká pravděpodobnost, že školní časopis ještě nějaký ten rok bude fungovat a pokračovat v tom, co před devíti lety začalo.

Ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na tvoření článků. Velké zásluhy mají i naše paní učitelky, které opravují naše drobné i poněkud větší hrubky. Nikdo není dokonalý. Vlastně kdybychom byli, nebyla by to taková zábava. Každopádně si poděkování zaslouží také naši stálí i příležitostní čtenáři. Co bychom bez vás dělali!

Děkujeme.

Pokud tě baví psaní, kreslení a cokoli dalšího, klidně přijď o velké středeční přestávce do školní knihovny a zkus, jestli je školní časopis to, co hledáš a co by tě bavilo. Máme místo pro každého.

Irena Zábranská

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úřední hodiny:

Úřední hodiny kanceláře školy o prázdninách:
  • Po: 8.00 - 11.00
  • St: 8:00 - 11.00

Zřizovatel školy

Snížení energetické náročnosti budov

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archivy