Rychlé odkazy

 

Ohlédnutí

Jazyková učebna

GOOL – 1. místo v krajském kole

Dne 27. 4. 2018  proběhlo krajské kolo soutěže Časopis roku 2018 v českobudějovickém kině Kotva, kam se pod dohledem pana učitele Daňka vypravila tříčlenná skupinka redaktorek našeho školního časopisu GOOL .

Nešlo jen o vyhlášení vítěze, ale hlavně o zábavně strávené dopoledne, neboť byl připraven pestrý doprovodný program a výborné občerstvení. Ne, že bychom tam jely jen kvůli jídlu… Velice nás zaujalo setkání s cestovatelem a redaktorem časopisu Reportér, Tomášem Poláčkem, který působil pohodovým dojmem, nadšeně vyprávěl o svých tvůrčích začátcích a zodpověděl všechny dotazy. Zkrátka, nuda nebyla.

Časopisy spolu soupeřily podle kategorií. Gool spadá do kategorie internetových časopisů  a s přehledem vybojoval první místo s postupem do celostátního kola, které se koná v listopadu na brněnské Fakultě sociálních studií. Myslím, že jsme oproti minulému roku leccos vylepšili a rozhodně se nemáme za co stydět. Postup do dalšího kola, ve kterém budeme měřit síly s časopisy z celé republiky, nás motivuje k další práci.

Chtěla bych poděkovat všem redaktorům časopisu Gool a samozřejmě našim paním učitelkám, které nám radí a opravují nějaké ty hrubky, za práci, kterou odvádějí, a zároveň motivovat naše spolužáky:

“Pokud něco děláte, dělejte to naplno a užívejte si chvilky strávené s tím, co vás baví. Pocit, když vidíte, že někdo ocení vaši práci, je jedním z nejhezčích momentů, na který nikdy nezapomenete, a zároveň bude hnacím motorem, který vás posune zase o kousek dál. K cíli. Ať už píšete do novin, zpíváte, hrajete na hudební nástroj nebo sportujete, odměna vždy stojí za dřinu, kterou tomu dáte.”

Irena Zábranská

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv