Rychlé odkazy

 

Ohlédnutí

Jazyková učebna

Vánoční turnaj – Futsal 2017

Dne 18. 12. 2017 se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj ve FUTSALU, který byl zároveň přeborem školy v této fotbalové soutěži. Do turnaje se přihlásilo celkem 8 týmů. Soutěže se zúčastnili i studenti malého gymnázia a hráli tak dobře, že asi dost pošramotili sebevědomí mnohým starším soupeřům…..
Účastníci turnaje:
Tým 1 – Josef Kadlec, Miroslav Dalík, Martin Švarc, Jan Hojdekr
Tým 2 – (Klempáci) Ondřej Červený, Jan Řezník, Jan Sáska a Šimon Pavlásek
Tým 3 – Lukáš Rasocha, Ivo Hrazánek, Martin Doležal, Olda Szpuk.
Tým 4 -Tým – JZD Bembelíni: Pavel Fleischmann, Adam Jírovec, Michal Kovář, Matěj Robl, Stanislav Veselý, (Ondřej Žampach)
Tým 5 – Winners: Jakub Švejda, Daniel Červený, Jan Štych, František Honsa
Tým 6 – Vladislav Doležal, Ondřej Vačlena, Oskar Marek, Ondřej Lutovský
Tým 7 – 1. A -Jan Formánek, David Hendrych, Tomáš Střeleček, Lukáš Vintr, Martin Dušák
Tým 8 – Matěj Bedrník, Vojtěch Burian, Jakub Korbel, Matěj Vachuta (FC Kopáči brambor)
Jednotlivá družstva byla rozdělena do dvou skupin, ve kterých se utkala systémem –„každý s každým“. Druhé nejúspěšnější týmy v pořadí pak bojovaly o bronz a 4. místo v turnaji, nejlepší týmy ve skupině si to pak rozdaly o přeborníka školy a vítěze vánočního turnaje ve futsalu. Výsledkové tabulky napoví nejlépe, jak se turnaj vyvíjel….
Viz tabulky….

O 3. místo v turnaji se utkaly týmy – Červený O. versus Jírovec. Zápas skončil 2:0 ve prospěch zkušenějšího týmu (Jírovce).
Ve finále opět slavili zkušenější. Vítězi turnaje (výsledkem 2:0 nad týmem Hendrych) se stali studenti SG Vimperk- cyklisté (Vladislav Doležal a spol).
A to ještě nebyl konec, po slavnostním předání pohárů 3 nejlepším týmům následoval exhibiční zápas nejlepšího týmu s kantory a trenéry a s panem školníkem (R. Kotáskem)
Za kantory a trenéry nastoupili: pan ředitel Jan Heřta a trenéři a kantoři Pavlásek, Filip, Mondl.
Zápas byl velmi napínavý a vyrovnaný. Golman Kotásek si počínal v brance doslova bravurně!!! Ale po úspěšné střele Vačleny se náhle studenti ujali vedení 1:0. Kantoři zvýšili tlak na soupeře a ten byl korunován vstřelením branky L. Filipem, která znamenala vyrovnání na 1:1. Tento výsledek se nezměnil až do konce zápasu. Následovaly penalty… V těch byli úspěšnější studenti SG a tak i zde potvrdili svou turnajovou suverenitu. Pedagogové s panem školníkem však ukázali svým výkonem studentům, že ještě v žádném případě nepatří do starého železa…….
Díky všem účastníkům turnaje. Svým nasazením a fotbalovým umem jste obohatili příjemně odpoledne nejen organizátorům turnaje ale i všem vašim fanouškům a fanynkám.
Příjemné a sportovní vánoční svátky.

Vojtěch Huřík

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Příprava k přijímacím zkouškám 21. 2. a 21. 3.

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv