Rychlé odkazy

 

Jazyková učebna

Bobřík informatiky

I v letošním roce se naši žáci zúčastnili soutěže Bobřík informatiky. V kategorii Junior jsme se probojovali mezi 5 % nejlepších řešitelů v ČR. A jak si vedli naši žáci v národním kole v kategorii Benjamin, Kadet, Junior a Senior?

V kategorii Benjamin organizátoři letos nevyhodnocovali celostátní výsledky. Máme tedy pouze informaci o tom, kdo získal titul úspěšný řešitel. Školu reprezentovali žáci 2.G a je mezi nimi 11 úspěšných lovců bobříka. D. Buršík, K. Samcová, J. Brejchová, M. Škvain, I. Kaifrová, B. Kučerová, P. Záleská, L. Řezníková, F. Langmeier, V. Vostradovský, P. Pánek.
Kategorie Kadet je určena pro žáky 3.G a 4.G. V této kategorii se zúčastnilo přibližně 14 500 žáků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Ani 208 bodů B. Pickové a 204 bodů O. Červeného ze 4.G nestačilo na umístění mezi 5 % nejlepších v republice. Dalšími zdatnými lovci jsou Malík. M. ze 3. G, J. Řezník, J. Sáska, T. Szajko (4.G), A. Pavlásková, M. Komrsková (3.G), F. Pulkrábek, M. Kukačková, M. Dalík (4.G). Celkem máme tedy v této kategorii také 11 úspěšných řešitelů.
V kategorii Junior řešilo bobříkovy úlohy cca 11 480 lovců. Tři žáci naší školy patří k těm, kteří se v této kategorii probojovali mezi 5 % nejlepších řešitelů v ČR. Jsou to P. Hrubá z 6.G a J. Heřta s J. Grambličkovou z 5.G. Dalšími úspěšnými řešiteli jsou J. Vondráček ze 2.A a M. Korandová, E. Jandová, A. Hiklová, K. Švejdová z 5. G. Celkem máme tedy 8 úspěšných lovců.
V kategorii Junior nás reprezentovala jediná soutěžící K. Kunclová z 8.G. Bohužel jen o kousek jí unikl titul úspěšný řešitel a zařazení do 5% skupiny nejlepších. V celkovém počtu soutěžících cca 10 160 se Katka neztratila a obsadila přibližně 8% pozici v celkovém pořadí.
Všem soutěžícím, kteří se pustili do souboje s bobřími úlohami děkuji za účast. Doufám, že se při soutěžili i pobavili a že je úkoly zaujaly natolik, aby se jimi chtěli zabývat i příští rok.
Anna Chrstošová

Kat_Benjamin Kat_Junior Kat_Kadet

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky na netu

Projekty

Ocenění a certifikáty


Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Odběr příspěvků

Archiv