Aktuality

25. 9. "Vztahy" - beseda v rámci prevence (3.A)
28. 9. Den české státnosti
29. 9.
Ředitelské volno

Novinky na netu

  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.

Odběr příspěvků

První závod ČP horských kol

Naši žáci, členové týmu České spořitelny Specialized junior, byli úspěšní na prvním závodě českého poháru horských kol v Kutné hoře. V juniorských závodech jasně dominovali, mezi juniory se představilo hned jedenáct závodníků týmu, hned po startu se v první pětce usadili tři závodníci týmu, do čela šel David Zadák a na druhém a třetím místě jezdil František Honsa a Samuel Jirouš. David Zadák dotáhl svoji jízdu do vítězného konce a stylem start cíl závod vyhrál s náskokem skoro minuty vyhrál. Samuela Jirouše vyřadil z hry o medaile defekt, František Honsa dojel nakonec čtvrtý když ho z druhého místa vyřadily křeče. Na 11. místě dojel Matěj Bedrník a další závodníci dojeli ve třetí respektivě čtvrté desítce .
V juniorkách jednoznačně dominovala Tereza Sásková, stejně jako David Zadák šla do vedení od startu a v cíli pak měla na druhou v pořadí náskok tří minut.
V elitní kategorii mužů dojel na devatenáctém místě Jakub Kadlec / 8. v kategorii U 23 / , Jaromír Skála byl vyřazen hned po startu když mu najel jiný závodník do zadního kola.
Mezi kadeti zajel nejlepší výsledek Štěpán Vytlačil, který dojel na 15. místě, ve starších žácích dojel Matěj Kunčík 14.
Další vítězství získal tým v nejmladší kategorii žákyň, kterou vyhrála Monika Nárovcová.
V sobotních sprintech dojel Oskar Marek a Luděk Šeller na drihém místě ve svých kategoriích

David Zadák a Tereza Sásková pojedou příští víkend další ze závodů světové juniorské serie v rakouském Haimingu, zbytek týmu pak pojede další ze závodů českého poháru který se jede v Praze .

Jiří Lutovský

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlé odkazy

Ocenění a certifikátyGymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69 - netkatalog.czGymnázia - netkatalog.cz

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Archiv

Rubriky