Besedy v rámci prevence (M. Joklová, Policie ČR, Prachatice) - učebna 27 A:
2. vyučovací hodina třída 3.G - "Neznalost neomlouvá"
3. vyučovací hodina třída 4.G - "Svědectví"
4. vyučovací hodina třída 1.G - "Neznalost neomlouvá"
5. vyučovací hodina třída 2.G - "Neznalost neomlouvá"

Během dne: sbírka na podporu chlapce z Indie (třída 2.G + 8.G + Tlá, To)

Dozor v budově A za D. Frnochovou od 12:05 hod.: J. Tláskalová

Suplování:   Středa 22.2.2017 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.G

       

BES

             

2.G

         

BES

           

3.G

   

BES

                 

4.G

     

BES

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Frnochová Dana (SC)

           

-

..

..

..

-

-

Huříková Vendulka (LEK)

..

..

                   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

27A

   

BES

BES

BES

BES

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Kovářová Jitka

3.hod

odpadá

CHE

4.G

 

beseda

Krišková Jana

4.hod

odpadá

DEJ

1.G

 

beseda

Tláskalová Jana

5.hod

odpadá

HUV

2.G

 

beseda

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

8.hod

PEK

V

 

odpadá

 

(Fr)

4.A

7.hod

EKO

OA

 

odpadá

 

(Fr)

5.G

0.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

9.hod

PEK

   

odpadá

 

(Fr)

6.G

0.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hu)

 

 

Besedy v rámci prevence ( M. Joklová, Policie ČR, Prachatice) - učebna 27 A:
2. vyučovací hodina třída 6.G - "Sexting"
3. vyučovací hodina třída 2.A - "Sexting"
4. vyučovací hodina třída 7.G - "Migrace"

10:15 hod.: náborová akce k Policii ČR (M. Joklová, Policie ČR, Prachatice) - pro všechny žáky ze 3. a 4. ročníku, učebna 27 A

Třída 1.G: exkurze do Jihoseparu, 7. a 8. vyučovací hodina (Jd)

14:45 hod.: příprava na přijímací zkoušky z MAT a CJL pro žáky 5. a 9. tříd, učebna 27 A - G 4, učebna 28 A - G 8 (Da, Do, Ht, Tlá)

Žáci Kadlec (4.G) a Kaifer (8.G) odjíždějí v 8:00 hod. na závody do Jablonce nad Nisou se S. Frühaufem

Kolegové, po dobu nepřítomnosti vedení školy se v případě potřeby obracejte na výchovnou poradkyni.

Suplování:   Čtvrtek 23.2.2017 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.G

             

EXK

EXK

     

2.A

     

BES

               

6.G

   

BES

                 

7.G

       

BES

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Heřta Jan (SC)

   

-

-

-

-

-

-

       

Staňková Irena (SC)

     

Kr

Ht

-

-

         

Huřík Vojtěch (DOZ)

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Hajník Roman (SC)

   

..

Ch

-

Ha

Za

-

       

Jedličková Eva (DOZ)

             

-

..

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

27A

   

BES

BES

BES

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Harantová Dagmar

1.hod

přesun <<

Pvc

8.G (Pvc)+

(89B)

z (16.2. 2.hod)

 

5.hod

supl. (Hj SC)

CHE

3.G

(56C)

za odpadlou

Havlíčková Martina

9.hod

přesun <<

Pvcn

7.G (Pvcn)+

(89B)

z (16.2. 8.hod)

Heřtová Pavla

3.hod

odpadá

CJL

2.A

 

beseda

 

4.hod

supl. (St SC)

CJL

1.A

(53C)

za odpadlou

Huříková Vendulka

4.hod

změna

OBV

2.G

(14A)

 

Chrstošová Anna

3.hod

supl. (Hj SC)

IKT

5.G

(41D)

za odpadlou

Jedličková Eva

4.hod

odpadá

MAT

1.G

 

zrušeno

Krišková Jana

3.hod

supl. (St SC)

DEJ

3.A

(58C)

za odpadlou

Tláskalová Jana

4.hod

přesun <<

HUV

1.G

(09A)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

HUV

1.G

 

na 4.hod

Vančura Milan

1.hod

přesun >>

Pvc

8.G (Pvc)+

 

na 2.2. 2.hod

 

9.hod

přesun >>

Pvcn

7.G (Pvcn)+

 

na 16.2. 9.hod

Zámečníková Zdeňka

6.hod

spojeno (Hj SC)

NEJ

4.A (NEJ1)

(61C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

CJL

 

(53C)

supluje

Heřtová Pavla

(St)

1.G

4.hod

HUV

 

(09A)

přesun <<

Tláskalová Jana

z 7.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Jd)

2.G

4.hod

OBV

 

(14A)

změna

Huříková Vendulka

 

3.A

0.hod

Tsp

Tsp

 

odpadá

 

(Hř)

 

3.hod

DEJ

 

(58C)

supluje

Krišková Jana

(St)

 

9.hod

Pvc

Pvc

(89B)

přesun <<

Havlíčková Martina

z (16.2. 8.hod)

 

9.hod

Pvc

Pvc

 

přesun >>

 

na 16.2. 9.hod

3.G

5.hod

CHE

 

(56C)

supluje

Harantová Dagmar

(Hj)

4.A

1.hod

Pvc

Pvc

(89B)

přesun <<

Harantová Dagmar

z (16.2. 2.hod)

 

1.hod

Tsp

Tsp

 

odpadá

 

(Hř)

 

1.hod

Pvc

Pvc

 

přesun >>

 

na 2.2. 2.hod

 

2.hod

Tsp

Tsp

 

odpadá

 

(Hř)

 

6.hod

NEJ

NEJ1

(61C)

spojí

Zámečníková Zdeňka

(Hj)

5.G

3.hod

IKT

 

(41D)

supluje

Chrstošová Anna

(Hj)

7.G

9.hod

Pvc

Pvc

(89B)

přesun <<

Havlíčková Martina

z (16.2. 8.hod)

 

9.hod

Pvcn

Pvcn

(89B)

přesun <<

Havlíčková Martina

z (16.2. 8.hod)

 

9.hod

Pvc

Pvc

 

přesun >>

 

na 16.2. 9.hod

 

9.hod

Pvcn

Pvcn

 

přesun >>

 

na 16.2. 9.hod

8.G

1.hod

Pvc

Pvc

(89B)

přesun <<

Harantová Dagmar

z (16.2. 2.hod)

 

1.hod

Tsp

Tsp

 

odpadá

 

(Hř)

 

1.hod

Pvc

Pvc

 

přesun >>

 

na 2.2. 2.hod

 

2.hod

Tsp

Tsp

 

odpadá

 

(Hř)

 

Zpracováno v systému Bakaláři