Aktuality


27. 3. Třídní schůzky ve třídě 4. A a 8. G (od 15 hodin)
28. 3. Den učitelů

29. 3. Volejbal: okr. kolo
29. 3. Beseda o EU (M. Páv)
30. 3. "Jihočeský zvonek" - okrskové. kolo

Novinky na netu

  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.
  • V levém dolním widgetu se můžete přihlásit k odběru novinek. Jednou týdně vám přijde e-mail s přehledně uspořádanými novinkami v příspěvcích.
  • Výběr krále majálesu se nachýlil ke konci. V sekci Studenti - Videopříspěvky se Vám představí finalisté Majálesu 2017

Odběr příspěvků

Skvělý vstup bikerů do sezóny

milan03

Skvěle odstartovala závodní sezona pro naše bikery. V italském Miláně při prvním ze závodů světové serie juniorů získal David Zadák šesté místo v devadesátičlenném startovním poli. READ MORE »

Ondra Mánek mistrem ČR v biatlonu

mcrondra05

O víkendu 4. – 5. března se v Novem Městě na Moravě konalo Mistrovství České republiky v biatlonu dorostu a dospělých. Pro dorost to poslední biatlonový podnik letošní sezóny a rozhodovalo se nejenom o titulech mistrů ČR, ale i o žebříčku za celou sezónu. READ MORE »

Členka štafety na MS

barbora-havlickova

Barbora Havlíčková byla po vynikajících výsledcích na juniorském mistrovství světa a třech titulech na mistrovství ČR dodatečně nominována i na MS v klasickém lyžování ve finském Lahti a byla členkou ženské štafety na 4 x 5 km. READ MORE »

Matouš Koudelka je juniorským mistrem republiky

IMG_2115

Student sportovního gymnázia ve Vimperku a juniorský reprezentant ČR, Matouš Koudelka, se stal juniorským mistrem republiky ve snowboardcrossu. READ MORE »

Vynikající reprezentace na MSJ v americkém Utahu

5km 3

Barbora Havlíčková při svém prvním startu na juniorském mistrovství světa v americkém Park City mezi až o tři roky staršími soupeřkami obsadila na pětikilometrové trati volnou technikou nádherné 9. místo. READ MORE »

Vítězství v mezinárodním biatlonovém závodu

biatlon_pol02

O víkendu 21. – 22. ledna se v polských Tatrách v biatlonovém areálu Koscielisko konaly mezinárodní závody v biatlonu dorostu. Závodily výběry mladých olympijských nadějí z České republiky, Slovenska, Maďarska a domácího Polska. READ MORE »

Pět titulů z MČR v běhu na lyžích a dvě nominace na MS

mcr_lyze_2017_02

Ve dnech 13. – 15. 1. 2017 se závodníci Fischer Ski klubu Šumava – studenti SG Vimperk zúčastnili MČR dorostu v běhu na lyžích, které se konalo ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. READ MORE »

Ondřej Mánek v čele Českého poháru

cp_biatlon_11

Ve dnech 28. – 29. prosince se v Novém Městě na Moravě konaly letošní první závody Českého poháru v biatlonu dorostu. Mezi mladšími dorostenci si ze všech nejlépe vedl náš student Ondřej Mánek, který reprezentuje vimperský biatlon. READ MORE »

Závody OPA Cup

isolac_02

Ve dnech 10 – 11. 12. 2016 se studenti SG Vimperk zúčastnili prvního závodu ze série závodů OPA Cup, který se konal v italské Isolacci. READ MORE »

Mistrovství ČR na kolečkových lyžích 2016

mcr_kolce02

Ostrý test před blížící se zimní sezónou mají za sebou lyžaři běžci. Od pátku do neděle probíhalo třídenní republikové klání v jízdě na kolečkových lyžích, nejprve v areálu Vesec u Liberce (páteční prolog a sobotní závod bruslením s intervalovým startem), v neděli pak hromadný výjezd klasicky na Ještěd. READ MORE »

Rychlé odkazy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Archiv

Rubriky