Aktuality

Pokyny k lyžařským kurzům a zájezdu do Švýcarska

8. - 14. 1. Lyžařský kurz na Špičáku (1.A, 2.G, 5.G)

16. 1. "Ptáci" - výukový program NPŠ (2. G)
16. 1. Exkurze do NPŠ v rámci Ohs
17. 1. Dějepisná olympiáda: okr. kolo

Novinky na netu

  • V sekci Studenti - Videopříspěvky se představili kandidáti na krále (tedy na Shakespeara) Majálesu 2017
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky představili naši maturanti ze 4.A svůj maturitní ples.
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky předvedli studenti třídy 4.A a 8.G svá maturitní videa.
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky se předvedli naši cyklisté ve videu "Ze sezony 2016 České spořitelny Specialized junior MTB Teamu."
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky přibyl další filmeček pod režií Jana Jandy - trailer na Majáles 2017 od třídy 7.G.

Americký diplomat ve škole

dipl03

V úterý 6. 12. navštívil naší školu diplomat velvyslanectví USA v České republice Anthony Jones. Žáci třetích a čtvrtých ročníku měli možnost během hodinové besedy získat informace o práci diplomata a o životě v USA. READ MORE »

Školní časopis GOOL uspěl

dsc02290

V Brně 1. – 2. prosince 2016 proběhlo vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže školních časopisů Školní časopis 2016. READ MORE »

Plavecký výcvik primy a sekundy

plav2016_06

V tomto školním roce v měsíci listopadu proběhl plavecký výcvik malého gymnázia. Přihlásilo se celkem 38 žáků výše jmenovaných tříd a absolvovalo celkem 5 dvouhodinových lekcí v plaveckém bazénu ve Volarech. READ MORE »

Bobřík informatiky

bobrik_cz

V týdnu od 7. 11. do 10. 11. se žáci naší školy zapojili do soutěže Bobřík informatiky. Soutěžící kategorie Kadet (naši nejmladší) a kategorie Senior dosáhli na ocenění úspěšný řešitel. READ MORE »

Florbalová radost

okres05

Družstvo chlapců složené s žáků tercie a kvarty nás reprezentovalo na okrskovém a poté také na okresním kole soutěže škol ve florbalu. READ MORE »

Den otevřených dveří

dod2016_03

V pátek 11. 11. v odpoledních hodinách navštívilo školu desítky rodičů se svými dětmi, aby se seznámili s podmínkami výuky, prostředím ve škole a průběhem přijímacích zkoušek. READ MORE »

Noční Halloween

hall00

Letošní Halloween si užili žáci primy a sekundy neobvyklým způsobem. Vyučující anglického jazyka a někteří žáci 3. ročníku si pro své mladší spolužáky připravili plný večer a noc různých her, strašení a další zábavy. READ MORE »

80. výročí založení školy

80

V tomto roce si připomínáme 80. výročí založení školy. Materiály, které jsme k této příležitosti shromáždili, vám jsou k dispozici ZDE
Studenti k této příležitosti natočili krátký film o škole:
ZDE

Křtění žáků prvních ročníků

krteni_29

Žáci 4.A a 8.G připravili pro nováčky na škole různé disciplíny, po jejichž absolvování i se svými třídními učiteli, byli pokřtěni na žáky naší školy. READ MORE »

Okresní kolo minifotbalu

minifotbal_01

Chlapci tercie a kvarty minulý týden reprezentovali naši školu v okresním kole minifotbalu. Tato „zmenšená“ verze klasického fotbalu se hraje s šesti hráči v poli na poloviční hřiště.  READ MORE »

Rychlé odkazy

Archiv

Rubriky