Aktuality


23. 2. a 23. 3. pořádáme přípravu k přijímacím zkouškám pro žáky 5. i 9. tříd (od 14:45)
20. 2. Soutěž v psaní na klávesnici: šk. kolo
21. 2. Zeměpisná olympiáda: okr. kolo
22. a 23. 2. Besedy v rámci prevence
22. 2. Sbírka na podporu chlapce z Indie
23. 2. Exkurze do Jihoseparu (1.G)
24. 2. Prezentace žákovských projektů v MěKS, v křesle pro hosta režisér Zdeněk Troška

Novinky na netu

Vynikající reprezentace na MSJ v americkém Utahu

5km 3

Barbora Havlíčková při svém prvním startu na juniorském mistrovství světa v americkém Park City mezi až o tři roky staršími soupeřkami obsadila na pětikilometrové trati volnou technikou nádherné 9. místo. READ MORE »

Vítězství v mezinárodním biatlonovém závodu

biatlon_pol02

O víkendu 21. – 22. ledna se v polských Tatrách v biatlonovém areálu Koscielisko konaly mezinárodní závody v biatlonu dorostu. Závodily výběry mladých olympijských nadějí z České republiky, Slovenska, Maďarska a domácího Polska. READ MORE »

Pět titulů z MČR v běhu na lyžích a dvě nominace na MS

mcr_lyze_2017_02

Ve dnech 13. – 15. 1. 2017 se závodníci Fischer Ski klubu Šumava – studenti SG Vimperk zúčastnili MČR dorostu v běhu na lyžích, které se konalo ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. READ MORE »

Ondřej Mánek v čele Českého poháru

cp_biatlon_11

Ve dnech 28. – 29. prosince se v Novém Městě na Moravě konaly letošní první závody Českého poháru v biatlonu dorostu. Mezi mladšími dorostenci si ze všech nejlépe vedl náš student Ondřej Mánek, který reprezentuje vimperský biatlon. READ MORE »

Závody OPA Cup

isolac_02

Ve dnech 10 – 11. 12. 2016 se studenti SG Vimperk zúčastnili prvního závodu ze série závodů OPA Cup, který se konal v italské Isolacci. READ MORE »

Mistrovství ČR na kolečkových lyžích 2016

mcr_kolce02

Ostrý test před blížící se zimní sezónou mají za sebou lyžaři běžci. Od pátku do neděle probíhalo třídenní republikové klání v jízdě na kolečkových lyžích, nejprve v areálu Vesec u Liberce (páteční prolog a sobotní závod bruslením s intervalovým startem), v neděli pak hromadný výjezd klasicky na Ještěd. READ MORE »

Úspěch na MS v běhu do vrchu

ms_dovrchu02

O víkendu 10. – 11. 9. 2016 hostila bulharská Sapareva Banya mistrovství světa v běhu do vrchu, kde dosáhla skvělého umístění Barbora Havlíčková, která doběhla na 5. místě v kategorii juniorek. READ MORE »

ME horských kol v Grazu

me_2016_bike01

V týdnu od 15. do 19.8.2016 se jelo v rakouském Grazu mistrovství Evropy mládeže horských kol, vypsáno pro kategorie U-15 ( starší žáci ) a U-17 ( kadeti ). Naši školu reprezentovali 4. žáci: READ MORE »

5 medailí z MČR

mcr_bike01

23. a 24. července se v Bedřichově konalo mistrovství ČR horských kol a naši žáci získali tři tituly. Mezi kadety nenechal na pochybách Samuel Jirouš, kdo je králem sezony a stylem start cíl získal mistrovský titul. READ MORE »

Vynikající výsledek bikerů na MS

Vynikající výsledek bikerů na MS

V pátečním závodě juniorů dojel na nádherném 11. místě D. Zadák, pouze 2 sekundy od 7. místa a J. Skála dojel na 19. místě. Ve čtvrtek český team získal stříbrnou medaili v závodě štafet, o kterou se rozhodujícím způsobem zasloužila bývalá naše studentka Kateřina Hanušová-Nashová. READ MORE »

Rychlé odkazy

Archiv

Rubriky