Aktuality

Pokyny k lyžařským kurzům a zájezdu do Švýcarska

8. - 14. 1. Lyžařský kurz na Špičáku (1.A, 2.G, 5.G)

16. 1. "Ptáci" - výukový program NPŠ (2. G)
16. 1. Exkurze do NPŠ v rámci Ohs
17. 1. Dějepisná olympiáda: okr. kolo

Novinky na netu

  • V sekci Studenti - Videopříspěvky se představili kandidáti na krále (tedy na Shakespeara) Majálesu 2017
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky představili naši maturanti ze 4.A svůj maturitní ples.
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky předvedli studenti třídy 4.A a 8.G svá maturitní videa.
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky se předvedli naši cyklisté ve videu "Ze sezony 2016 České spořitelny Specialized junior MTB Teamu."
  • V sekci Studenti - Videopříspěvky přibyl další filmeček pod režií Jana Jandy - trailer na Majáles 2017 od třídy 7.G.

Ondřej Mánek v čele Českého poháru

cp_biatlon_11

Ve dnech 28. – 29. prosince se v Novém Městě na Moravě konaly letošní první závody Českého poháru v biatlonu dorostu. Mezi mladšími dorostenci si ze všech nejlépe vedl náš student Ondřej Mánek, který reprezentuje vimperský biatlon. READ MORE »

Závody OPA Cup

isolac_02

Ve dnech 10 – 11. 12. 2016 se studenti SG Vimperk zúčastnili prvního závodu ze série závodů OPA Cup, který se konal v italské Isolacci. READ MORE »

Mistrovství ČR na kolečkových lyžích 2016

mcr_kolce02

Ostrý test před blížící se zimní sezónou mají za sebou lyžaři běžci. Od pátku do neděle probíhalo třídenní republikové klání v jízdě na kolečkových lyžích, nejprve v areálu Vesec u Liberce (páteční prolog a sobotní závod bruslením s intervalovým startem), v neděli pak hromadný výjezd klasicky na Ještěd. READ MORE »

Úspěch na MS v běhu do vrchu

ms_dovrchu02

O víkendu 10. – 11. 9. 2016 hostila bulharská Sapareva Banya mistrovství světa v běhu do vrchu, kde dosáhla skvělého umístění Barbora Havlíčková, která doběhla na 5. místě v kategorii juniorek. READ MORE »

ME horských kol v Grazu

me_2016_bike01

V týdnu od 15. do 19.8.2016 se jelo v rakouském Grazu mistrovství Evropy mládeže horských kol, vypsáno pro kategorie U-15 ( starší žáci ) a U-17 ( kadeti ). Naši školu reprezentovali 4. žáci: READ MORE »

5 medailí z MČR

mcr_bike01

23. a 24. července se v Bedřichově konalo mistrovství ČR horských kol a naši žáci získali tři tituly. Mezi kadety nenechal na pochybách Samuel Jirouš, kdo je králem sezony a stylem start cíl získal mistrovský titul. READ MORE »

Vynikající výsledek bikerů na MS

Vynikající výsledek bikerů na MS

V pátečním závodě juniorů dojel na nádherném 11. místě D. Zadák, pouze 2 sekundy od 7. místa a J. Skála dojel na 19. místě. Ve čtvrtek český team získal stříbrnou medaili v závodě štafet, o kterou se rozhodujícím způsobem zasloužila bývalá naše studentka Kateřina Hanušová-Nashová. READ MORE »

Úspěchy B. Havlíčkové v atletice

Úspěchy B. Havlíčkové v atletice

Na mistrovství ČR v atletice v Táboře ve dnech 18. – 19. června Barbora Havlíčková získala bronzovou medaili v běhu na 3 000 m v kategorii dorostenek.
V sobotu 25. 6.2 016 hostily Jánské lázně 11. ročník vrchařského světového poháru dorostu. Barbora  se na krkonošské Černé hoře objevila jako první, před závodnicí z Turecka a Itálie. READ MORE »

Soustředění cyklistů v Livignu

Soustředění cyklistů v Livignu

Bikeři se ve dnech 14. – 26. června připravují na soustředění v Livignu na rozhodující závody sezóny, někteří z nich i na MS horských kol, které se bude konat začátkem července v Novém Městě na Moravě. READ MORE »

Atletická olympiáda

Atletická olympiáda

Za krásného počasí se 8. 6. uskutečnila Atletická olympiáda žactva. Naše škola získala 3 medaile, Šimon Pavlásek v běhu na 1 000m zlatou, za skok vysoký stříbrnou a Denisa Nováková v běhu na 800m zlatou. READ MORE »

Rychlé odkazy

Archiv

Rubriky