Aktuality


27. 3. Třídní schůzky ve třídě 4. A a 8. G (od 15 hodin)
28. 3. Den učitelů

29. 3. Volejbal: okr. kolo
29. 3. Beseda o EU (M. Páv)
30. 3. "Jihočeský zvonek" - okrskové. kolo

Novinky na netu

  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.
  • V levém dolním widgetu se můžete přihlásit k odběru novinek. Jednou týdně vám přijde e-mail s přehledně uspořádanými novinkami v příspěvcích.
  • Výběr krále majálesu se nachýlil ke konci. V sekci Studenti - Videopříspěvky se Vám představí finalisté Majálesu 2017

Odběr příspěvků

Snowboardové závody

Za krásného slunečného počasí se na Zadově konaly školní snowboardové závody pod patronací AŠSK. Naše gymnázium se na této akci podílelo i organizačně.  Závodilo se ve slalomové trati dvoukolovým systémem.  V kategorii starších žaček obsadila druhé místo Klára Kukačková. Ve středoškolské kategorii třetí místo obsadila Patricie Kodýdková  a mužskou část suverénně ovládl Marek Diviš. Navíc v týmové soutěži naši chlapci taktéž vyhráli, jelikož Marka na stupně vítězů doprovodil na druhém místě Marek Valta a třetí Dominik Vacík. Tým doplnil Václav Lukeš a Martin Doležal. K předvedeným výkonům gratulujeme.

O našich snowboardistech je stále slyšet. Jen zmíním několik faktů z probíhající sezony. Absolvent Dan Sýkora obsadil skvělé 10. místo na světové univerziádě v Kazachstánu, Michal Hanko startuje ve  světovém poháru mužů, Radek Vintr startuje ve světovém poháru mužů a nyní se připravuje na víkendové mistrovství světa juniorů, Marek Diviš jezdí závody evropského poháru a závody FIS stejně jako Matouš Koudelka, který se v současné době také chystá na MSJ. Jaroslav Koudelka je v současné době v Turecku coby asistent trenéra na olympiádě mládeže a Petra Hlávková pomáhá při trénování snowboardového dorostu.

Luděk Filip

 

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlé odkazy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Archiv

Rubriky