Aktuality


27. 3. Třídní schůzky ve třídě 4. A a 8. G (od 15 hodin)
28. 3. Den učitelů

29. 3. Volejbal: okr. kolo
29. 3. Beseda o EU (M. Páv)
30. 3. "Jihočeský zvonek" - okrskové. kolo

Novinky na netu

  • Můžete přistupovat k facebooku školy využitím tlačítka v pravém horním rohu. Zrovna tak i kanály RSS.
  • V levém dolním widgetu se můžete přihlásit k odběru novinek. Jednou týdně vám přijde e-mail s přehledně uspořádanými novinkami v příspěvcích.
  • Výběr krále majálesu se nachýlil ke konci. V sekci Studenti - Videopříspěvky se Vám představí finalisté Majálesu 2017

Odběr příspěvků

Lyžařský kurz – Špičák 2017

Už se stalo tradicí, že na začátku nového roku odjíždí žáci prvních ročníků a sekundy na lyžařský kurz na šumavský Špičák. Letos to bylo po dlouhé době trochu jiné. V předchozích letech jsme měli obavy, že spíše než lyžování se budeme věnovat turistice. Ale bohatá sněhová nadílka nám připravila ideální lyžařské podmínky. Takže 39 žáků spolu se 4 učiteli tělocviku se mohlo naprosto neomezeně věnovat výuce lyžování na všech sjezdovkách, které lyžařský areál nabízí. Opět nechybělo seznámení s technikou běžeckého lyžování, a kdo běžky neměl, tak se podíval na Čertovo jezero. Tím možnosti sportovního vyžití nekončí. Pokud měl někdo chuť, mohl si zahrát fotbal či basket v tělocvičně. Nechyběly ani tradiční přednášky týkající se techniky lyžování a první pomoci. Nemohu nezmínit přednášku HS, které se ujal náš bývalý student SG Aleš Janda – profesionální člen HS.
Poděkování patří mým kolegům V. Huříkové, L. Filipovi a V. Huříkovi za profesionálně odvedenou práci a zdravotnici  M. Kašparové, která se o nás starala po stránce zdravotní.
Závěrem bych chtěla pochválit všechny žáky za jejich přístup k lyžování i za dodržování pravidel, které jsme si stanovili. Jedno si však neodpustím! Jídlo podávané na chatě „Hanička“ bylo výborné, ale naši žáci raději utrácí za pizzu objednanou z blízké pizzerie!

Martina Havlíčková

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlé odkazy

Mapa

Dopravní spojení:
GPS:
N49°3'12.489" E13°46'20.394" 49.05346907668607 13.772331748867941

Archiv

Rubriky